ÚvodJak poptat výškové práce

Co obsahuje ideální poptávka po výškových pracích?

V cenové nabídce musíme zvážit mnoho faktorů: Jednoduše, čím více informací o zakázce máme, tím přesnější a závaznější cenu dokážeme poskytnout.

Jak poptat výškové práce

Jak poptat výškové práce | Jakubion.cz - výškové práce Výškové práce jsou poměrně specifický obor a proto jsme sepsali, co od Vás potřebujeme k tomu, abychom sestavili kvalitní cenovou nabídku.

Často nám chodí poptávky na provedení výškových prací, které neobsahují základní informace, které potřebujeme vědět k tomu, abychom dokázali sestavit kvalitní a odpovídající cenovou nabídku. Na takové poptávky potom nedokážeme správně reagovat, či se musíme doptávat na klíčové informace. Sepsali jsme tedy klíčové parametry, které jsou pro nás podstatné.

Co potřebujeme pro nacenění výškových prací?

- Fotografie objektu, kde se bude pracovat: Ideálně ze všech stran. Fotka střechy je potom pro výškaře k nezaplacení, protože si dokáže předem naplánovat, kam ukotví lana.
- Adresa objektu: Adresa dokáže částečně nahradit fotografie, protože v dnešní době 3D map si dokážeme udělat představu i z mapových podkladů. Rovněž dokážeme vypočítat i cestovné.
- Výška, ve které budeme pracovat: Výška je naprosto zásadní a z fotek ji můžeme jen přibližně odhadovat. Informace o výšce je podstatná proto, abychom zvolili správnou délku lan pro práci.
- Dostupnost vody a elektřiny: Často při práci ve výškách využíváme vodu a elektřinu. Bez elektřiny se díky AKU nářadí dokážeme obejít, s vodou už to tak jednoduché není. Vše se ale dá řešit, jen to potřebujeme vědět předem.
- Materiál: Máte vlastní materiál, nebo ho budeme dodávat? V případě, že ho budeme dodávat, preferujete nějaký konkrétní, nebo necháte výběr na nás? Často se zákazníky takto řešíme například dodávky barev.

Poptávka neobnáší jen sdělení ceny

Poptávka po výškových pracích neznamená pouze výpočet ceny: Z naší strany i sestavujeme seznam potřebného vybavení, časovou náročnost a počet osob, které se budou na zakázce podílet. Výškové práce se ze zákona nesmí provádět v jenom člověku, lezec má tedy k ruce vždy člověka, který ho hlídá, asistuje mu a zároveň zabezpečuje okolí, což je rovněž zákonná povinnost. Často s sebou lezec má i řemeslníka, protože se jedná o odborné práce ve vzduchu. Čím více informací k zakázce máme, tím lépe se dokážeme na zakázku připravit.

Poptejte výškové práce - ozvěte se nám!

Jistíme vás

Obraťte se na nás.

Nad zemí vás jistíme, najdeme nejvhodnější možné řešení: Ozvěte se nám s poptávkou výškových prací.

Kontakt

Jakubion znovu otevřel své služby.