Odstranění sněhu, ledu a rampouchů Hodkovice nad Mohelkou

Odstranění sněhu, ledu a rampouchů Hodkovice nad Mohelkou Odstraňujeme sníh ze střech, strháváme led a strháváme rampouchy v Hodkovicích nad Mohelkou. Máme profesionální vybavení a potřebné certifikace. Jsme pojištění.

Řešíme havarijní stavy v Hodkovicích nad Mohelkou: Poskytujeme nejen veškeré výškové práce, ale realizujeme i shazování sněhu, strhávání ledu a odstraňování rampouchů pomocí horolezecké techniky a žebříku. Naši zkušení a certifikovaní lezci se dokážou bezpečně pohybovat i na namrzlých hranách střech. Dbáme na bezpečnost okolí, chráníme nejen sebe, ale prostor pod námi. Jsme pojištění proti újmě na zdraví a majetku.

Odstraňování a shazování sněhu Hodkovice nad Mohelkou

Odstraníme a odházíme sníh z Vaší střechy v Hodkovicích nad Mohelkou. Máme zkušenosti jak s malými rodinnými domky, pergolami, ale výrobními halami. Sníh odstraníme šetrně s důrazem na ochranu stávající střešní krytiny.

Shazování a odstraňování rampouchů Hodkovice nad Mohelkou

Rampouchy jsou skutečným nebezpečím pro chodce a vozidla pohybující se pod nimi. Majitelé nemovitostí jsou právně odpovědní za újmy, které rampouchy mohou způsobit. Šetrně odstraníme rampouchy nejen v Hodkovicích nad Mohelkou, ale i v okolí, působíme v celém Libereckém kraji.

Potřebuji shazování sněhu a rampouchů v Hodkovicích nad Mohelkou - ozvěte se nám!

Jistíme vás

Obraťte se na nás.

Nad zemí vás jistíme, najdeme nejvhodnější možné řešení: Ozvěte se nám s poptávkou výškových prací.

Kontakt