ÚvodBlogProvádíme vizuální inspekce dronem

Provádíme vizuální inspekce dronem

Vizuální kontrola střechy či fasády pomocí dronu vám přinese konkrétní představu o skutečném stavu kontrolovaných míst: Získáte fotografie, video a protokol.

Provádíme vizuální inspekce dronem

Provádíme vizuální inspekce dronem | Jakubion.cz - výškové práce Vizuální kontrola střechy či fasády pomocí dronu vám přinese konkrétní představu o skutečném stavu kontrolovaných míst: Získáte fotografie, video a protokol.

Kontrola dronem vám přinese přesnou představu o stavu vaší střechy či fasády. Vizuální inspekce dronem poskytujeme i jako samostatnou službu, poskytneme Vám tak podklady pro případné výběrové řízení na realizaci opravy, či podklady pro vašeho údržbáře. Výstupem vizuální kontroly dronem je soubor fotografií a videozáznamů, popřípadě protokol popisující případné zjištěné závady.

Kontroly dronem provádí profesionál a profesionální dron

Náš pracovník disponuje potřebnými oprávněními a je způsobilý pro provoz dronu, jako provozovatelé bezpilotních zařízení jsme rovněž vedeni u Úřadu pro civilní letectví. Dobře tedy víme, co děláme a co dělat naopak nemáme. Disponujeme profesionálním dronem, rovněž s registrací u Úřadu pro civilní letectví, který vydrží ve vzduchu zhruba hodinu.

Cena vizuální inspekce dronem

Práci s dronem účtujeme hodinovou sazbou. Hodina práce dronu, včetně pilota, stojí 2.000,- Kč, což je zároveň i minimální cena vzletu v případě, že je výjezd kratší, než hodinový. K ceně připočítáváme cestovné 4,- Kč za ujetý kilometr a 200,- Kč za hodinu jízdy.

Poptáváte vizuální kontrolu dronem? Ozvěte se nám!

Jistíme vás

Obraťte se na nás.

Nad zemí vás jistíme, najdeme nejvhodnější možné řešení: Ozvěte se nám s poptávkou výškových prací.

Kontakt

Jakubion znovu otevřel své služby.